https://dizimov.net/

Mobie360

Mobie360 uygulaması, Android akıllı telefon kullanıcılarının deneyebilecekleri ücretsiz launcher uygulamaları arasında yer alıyor ancak diğer launcher uygulamalarının aksine sistemdeki her şeyi değiştirmiyor. Zira uygulama tam olarak cihazınız üzerinde daha sıkı ve derin bir kontrol sahibi olabilmeniz için hazırlanmış ve bu sayede artık kota harcayan uygulamalardan, pilinizi bitiren uygulamalardan veya kişisel detaylarınızı sızdıran uygulamalardan uzak durmak mümkün hale geliyor.

Tabii ki uygulamada daha fazlası mevcut. Zira en çok kullandığınız uygulamaları hemen elinizin altında bulabildiğiniz için telefon kullanımınızın oldukça hızlandığını söyleyebilirim. Uygulamanın öğrenebilen yapısı sayesinde bu uygulamaları tek tek belirlemek zorunda değilsiniz ve bir süre sonra o kendi kendine tüm yerleştirmeleri gerçekleştirecektir. Ayrıca düzenli kullanılmayan uygulamalar da yine ihtiyaç duyabileceğiniz şekilde diziliyorlar.

Google Play’den herhangi bir uygulama indirmek istediğinizde size önerilerde bulunan ve toplumsal bazda kullanılan uygulamaları öne çıkaran Mobie360 sayesinde tehlikeli ve kimsenin bilmediği uygulamalardan uzak durmanız da mümkün hale geliyor.

Cihazınızda yüksek internet tüketimi gerçekleştiren ve pilinizi yoğun kullanımla bitiren uygulamalar da uyarılarla belirtildikleri için Android cihazınızı kullanırken aldığınız keyifin oldukça arttığını söyleyebilirim. Eğer yeni, etkili ancak cihazın arayüzünü çok bozmayan bir launcher arıyorsanız kesinlikle denemeniz gerekenler arasında yer aldığını söyleyebilirim.