https://dizimov.net/

Playcast

Playcast, adından da tahmin edeceğiniz üzere Windows Phone telefonunuzdaki video, fotoğraf ve şarkıları televizyonunuzdan görüntülemenize izin veren bir uygulama. Chromecast, Apple TV, DLNA bağlantısını destekleyen Akıllı Televizyon veyahut Xbox oyun konsolunuza görüntü ve ses aktarımını bu ufak uygulamayla kolaylıkla yapmanız mümkün.

Windows Phone telefonunuzla çektiğiniz video ve fotoğrafları hızlıca televizyonunuzda görüntülemek istediğinizde kullanabileceğiniz kablosuz çözüm diyebilirim. Daha önce Windows’un kablosuz görüntü aktarma özelliğini kullandıysanız zaten zorluk çekmeyeceksiniz. İlk defa kablosuz yansıtma özelliğini kullanacaksanız fotoğraf ve video oynatma ekranında en aşağıda çıkan bardaki simgeye dokunarak kolaylıkla telefonunuzdaki içerikleri televizyonunuza veya oyun konsolunuza aktarma yapabileceğinizi belirteyim.

Evrensel uygulama olarak karşımıza çıkan Playcast’i müzik çalar olarak kullanmanız da mümkün. Telefonunuzun dahili depolama alanında ve bulutta depoladığınız müzik, fotoğraf ve videolarınızı görüntüleme şansına sahipsiniz.

İndir